Služby zdravotnické přepravy

Využijte služeb Zdravotnické přepravy. O vše potřebné se postaráme. Od samotného převozu až po špičkové doprovodné služby.

Naše zdravotnická přepravní služba se postará o poklidnou jízdu vašich pacientů z místa jejich bydliště na místo výkonu. Samozřejmost pro nás představuje i převezení pacientů zpátky domů. Přepravu zajišťujeme jak na území České republiky, tak i na Slovensku.

Po celou cestu bude pacientům dělat společnost profesionální a zkušený řidič. Je přitom na vás, jaký typ vozu si pro přepravu zvolíte. K dispozici máme jak levnější variantu, tak i nepolepené vozy z kategorie Osobní Business Class. Stačí si vybrat.

A nemusíte se bát ani o zdraví pacientů během jízdy. Bude jim dopřán veškerý komfort spojený s přepravou tak, aby neměl negativní vliv na jejich zdravotní stav. Náš personál je přitom maximálně proškolený pro práci se seniory i zdravotně postiženými, a proto budou pacienti stoprocentně v dobrých rukách.

Přeprava handicapovaných pacientů nám tak nedělá žádné problémy a naši řidiči jsou na ni plně proškoleni. Cestou se mohou pacienti dívat na televizi nebo brouzdat na internetu s pomocí WiFi připojení.

Co nabízíme

BEZPEČNÁ PŘEPRAVA

Všichni naši řidiči jsou proškolení profesionálové, kteří dodržují dress code a mají dostatečné jazykové znalosti i pro komunikaci s cizinci.

KOMFORT PŘEDEVŠÍM

Na palubě můžete využívat veškerého komfortu. Všechna naše vozidla jsou stará maximálně 4 roky, vybavena klimatizací, televizí i WiFi připojením.

PROŠKOLENÝ PERSONÁL

Naši zaměstnanci bravurně ovládají i práci se staršími osobami, osobami se sníženou pohyblivostí nebo zdravotně postiženými. Tomu jsou pochopitelně přizpůsobeny i jednotlivé typy vozů.

ROZSÁHLÝ VOZOVÝ PARK

U nás si můžete vybrat, jakým vozem necháte své pacienty svézt. K dispozici máme jak úspornou variantu, tak i luxusní modely.

SERVIS 24 HODIN DENNĚ

Obrátit se na nás můžete opravdu kdykoliv. Pyšníme se 24hodinovým dispečinkem a transparentním objednávkovým systémem. Jednotlivé vozy lze přitom sledovat s pomocí GPS monitoringu jízd.

ŽÁDNÉ VSTUPNÍ INVESTICE

A nevyžadujeme od vás žádné zbytečné vstupní investice. Pouze se dohodneme na objemu jízd a variantě našich vozů.

NEVÁHEJTE A NAPIŠTE NÁM