Vozový park

Ať už hledáte přepravu pro jednu čí více osob, vždy Vám vyhovíme. Máme v nabídce několik typů osobních vozů. Pro větší skupiny máme vozy typu VAN a dokážeme zařídit i převoz minibusem či autobusem.

Všem našim partnerům nabízí TOP1 SERVICE GROUP s.r.o. kompletní služby přepravy. Naše vozy jsou mladší 4 let a plně vybaveny. Vozy jsou udržované v perfektním technickém stavu a jsou zcela bezpečné

Níže najdete seznam všech vozů, které Vám jsou k dispozici. Stačí nás jen kontaktovat ZDE

Zároveň pro nás nejsou slova jako čistota a péče ničím neznámé. Vždy pojedete čistým a udržovaným vozem.

Naši řidiči jsou speciálně vyškoleni na poskytování zdravotnické přepravy. Vždy pomůžou pasažérům naložit zavazadla do auta, pomůžou i s nástupem a výstupem z vozidla. Pacienti, kteří potřebují specifičtější pomoc, se mohou s žádostí vždy obrátit na řidiče.
Níže naleznete seznam všech vozů z kategorie osobní přepravy. Jedná se většinou o vozy typu kombi nebo sedan. V nabídce je několik možných kategorií vozů, až po luxusní a nejkomfortnější.
OSOBNÍ PŘEPRAVA
Nabídka vozů typu VAN je vhodná pro menší skupinky osob, které potřebují rychlou a komfortní dopravu. V nabídce jsou vozy pro 1 - 8 osob nebo 1 - 9 osob. Na výběr je také více možných kategorií automobilů.
VAN PŘEPRAVA
Pro největší skupiny zařídíme odvoz minibusem, nebo pro největší skupiny jsme schopní zařídit i zdravotnickou přepravu i s autobusy. Vždy nás s tímto požadavkem prosím kontaktujte předem
MINIBUSY & AUTOBUSY

STÁŘÍ VOZŮ DO 4 LET

Neriskujeme zdraví pasažérů ve starých a technicky nezpůsobilých vozech. Proto nepřekračujeme v průměru stáří vozu 4 let.

PERFEKTNÍ ČISTOTA

Každý vůz je po přepravě vyčištěn a vyklizen, aby se nestalo, že klient pojede ve špinavém prostředí. Čistota je pro nás klíčovým základem našich služeb.

PROFESIONÁLNÍ ŘIDIČI

V našich řadách řidičů najdete vždy jen profesionály speciálně školené ke specifikům zdravotnické přepravy. Vždy od klientů dostáváme pozitivní zpětnou vazbu a doufáme, že se mezi tyto klienty zařadíte také.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE